erp12beyazx

İşine Değer Verenlere: ERP 12 !

Pratik, Güvenli, Uzun Ömürlü…

Sektöre özel yazılım çözümlerimiz için işletmenize uygun çözümleri sunuyoruz. ERP12 satış yönetiminde kendini kanıtlamış, güçlü referanslara sahip bir yazılımevidir. Uzman ekibimiz ile birlikte sizin için tüm süreci üstleniyoruz. Taleplerinize en uygun çözümleri üretiyoruz. Size de arkanıza yaslanıp hesaplarınızı, raporlarınızı takip etmesi kalıyor. 

Yepyeni Bir Kullanımla Tanışın, Hayatınızı Kolaylaştırın.

1
erp12-pospc

Sektörler

RESTORAN
RESTORAN
CAFE
CAFE
MARKET
MARKET
FAST FOOD
FAST-FOOD
PAKET SERVIS
PAKET SERVİS
BAR-BISTRO
BAR / BISTRO
KURUYEMIS
KURUYEMİŞ
PASTANE
PASTANE
KAHVECILER
KAHVECİLER

Depo Otomasyon Sistemi :
ERP12 ; Depolarınıza gelen ürünlerin sisteme giriş aşamasından sevk edilme aşamasına kadar geçen bütün sürecin en verimli ve hatasız yönetmenize olanak sağlamaktadır.

Satış Otomasyon Sistemi :
ERP12 ; Saha satış ekibinizin soğuk ve sıcak satış işlemlerini, android tabanlı telefon veya el terminalleri üzerinden, bulunduğu lokasyon, gerçekleştirdiği satış, tahsilat ve bütün işlemlerin takibini, en etkin ve hızlı şekilde kontrol edebilmenizi sağlamaktadır.

Perakende Mağaza ve Market Sistemi :
ERP12 ; Perakende mağaza ve market otomasyon sistemi sayesinde, satış mağazalarınızda veya marketinizdeki reyon, raf takibi, fiyat gör ve direk satış işlemlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Tedarik zinciri yönetimi ERP12 den sorulur.

it5
1

Kağıtlardan Kurtulun, Teknolojiye Fırsat Verin

Bir restoran veya kafe işletmecisi iseniz kağıt adisyonlar ile iş yapmaya çalışmanın ne kadar zaman kaybettirdiğini bilirsiniz. Birçok çalışanın bulunduğu bir mekanda doğru adisyon alımı, siparişlerin ulaştırılması ve son olarak hesabın alınması sürecinde yaşanabilecek birçok sıkıntı vardır. Gün sonunda ise tek bir adisyonun kaybolması bile tüm işlemlerin karışması anlamına gelmektedir. Ancak restoran, cafe otomasyonu uygulamaları ile tek bir işlem ile her şeyi kontrol edebilirsiniz. Elektronik ortamda masa numaralarına göre işlenen siparişler hızlıca mutfağa aktarılır ve siparişe hazır hale getirilir. Aynı zamanda hesap noktasına da düşen bilgiler son noktada hızlı ve doğru bir şekilde ödemenin alınmasına olanak tanır.

Endişe Etmeyin, Satışlarınız Kontrol Altında

Satış söz konusu olduğunda ilgilenilmesi gereken bir çok prosedür ortaya çıkar. Çalıştığınız her firmaya özel olarak iskonto uyguluyor olabilirsiniz veya oldukça fazla ürün gamınız ve çalıştığınız firma olduğu için her seferinde en ufak ürün için bile bunların kontrolünü gerçekleştirmeniz gerekiyor olabilir. Bu işlemler sırasında özellikle yoğun çalışma günlerinizde hata yapma olasılığınız ise oldukça yüksektir. ERP yazılımlarında satış yönetim sistemi desteği ile bu karışıklığı önlemenize yardımcı oluyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ürünlerinizi, ürünlerinizin fiyatlarını, tedarikçilerinizi, stok durumlarınızı, çalıştığınız firmalara göre satış verilerinizi girebileceğiniz yazılımlar ile size daha hızlı ve daha doğru çalışma ortamı yaratacak bir hizmet veriyoruz.

Ürünlerinizin Takibini Yapmak İçin En Kolay Yol

İster küçük ölçekli ister büyük ölçekli bir firma olun, satış yaptığınız ürünleriniz var ise bunların sayımını yapmak ve zarar etmemek için deponuzda bulunan malzemelerin kontrolünü düzenli olarak sağlamak zorundasınızdır. Depo otomasyonu ile deponuza giren ürünlerin sayısını kolay bir şekilde tutabilirsiniz. Aynı zamanda deponuzdan çıkan malzemelerin sayısını da tutabilirsiniz. Böylece herhangi bir eksik stok durumunda anında haberiniz olur ve müdahale edebilirsiniz. Hangi malzemelerin daha çok kullanıldığını depo otomasyonu sistemi ile takip edebilir ve depolarınızın yenilemesini bu verilere göre yapabilirsiniz. Acil bir şekilde tamamlanması gereken malzemeler olduğunda yazılım üzerinden gelecek uyarılar ile firmanızı sıkıntıya sokmadan eksik malzemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

İş Ticaretse Muhasebe Şart

Ticaret içerisine birçok alanı alan bir iş alanıdır. Ufak bir alışveriş dükkânı işletiyor olsanız bile bu ticarete girer ve mutlaka muhasebenizi tutuyor olmanız gerekir. ERP ve muhasebe programlarını kullandığınızda muhasebenizi tutmanız oldukça kolaylaşır. Ufak tutarlar üzerinden alım satım yapıyor olsanız bile birçok fatura girişi olduğunda bunların kağıt üzerinde saklanmasını sağlamak çok zordur. Hem alış hem de satış faturalarınızın düzgün bir şekilde giriliyor olması gerekir. Aksi takdirde yasal anlamda birçok zorluk ile karşılaşabilirsiniz. Yanlış takip edilen muhasebe işlemlerinde de zarar etmeniz işten değildir. Bu olumsuzlukları minimuma indirmek içinse kullanabileceğiniz en iyi çözüm ERP ve Muhasebe programlarıdır. İhtiyacınıza göre bu programları birkaç bilgisayardan veya tek bilgisayardan kullanabilme rahatlığına da sahipsiniz.

Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir, Ne İşe Yarar?

Tüm iş süreçlerinizi yazılımlar üzerinden gerçekleştirmek firmanızın işleyişine her zaman yardımcı olacaktır. Belli bir sistem üzerinde kayıtları tutulan her işleminizin elinizin altında bulunması iş takibinizi de kolaylaştıracaktır. Erp uygulamalarında hangi konuları girerek kullanabileceğinizi merak ediyorsanız hemen cevaplayalım. Aklınıza gelecek ve firmanızda işe yarayacak her konunun bilgilerini ERP yazılımları üzerinden takip edebilirsiniz. Malzeme, makine, çalışan, para ve sizin önem verdiğiniz her türlü bilgiyi yazılım üzerinden takip edilebilecek şekilde giriş yapılabilir. Büyük bir firma için kullanılmak isteniyorsa yatırım konusunda da firmaya yardımcı olacak ERP yazılımları oldukça yararlı olacaktır.

Kurum İçi Kurum Dışı Fark Etmiyor

Kurum içerisinde kullanmak istediğiniz özel çözümler için de, kurum dışında kaydını tutmak istediğiniz bilgiler için de ERP yazılımlarını kullanabilirsiniz. Hatta kurum içi ve kurum dışı yazılımlarınızı birbirine entegre olacak şekilde kullanabilme imkanınız da ERP yazılımları ile sağlanabiliyor. Bayi mantığı ile çalışan firmalarda bu yazılımların tek bir nokta üzerinden kontrolünün sağlanması da oldukça kolay oluyor. Tek bir bilgi girişi ERP yazılımları sayesinde alakalı tüm bölümlere aktarılabiliyor. Aynı zamanda girilen bildi kaydedildiği için kontrolünün yapılmasında ve bir sonraki çalışmada tutarlılığın sağlanmasında direkt olarak ulaşılabilir hale geliyor. Bu sayede ortaya çıkabilecek karışıklıklar engelleniyor, denetim konusunda da daha rahat bir şekilde sonuca ulaşılabiliyor.