Çözülmesi Zor Teknik Sıkıntıları Bile En Hızlı Şekilde Sonuçlandırmak İçin Her Zaman Hizmetinizdeyiz

Uzaktan Bağlantı ve Çağrı Merkezi Bilişim Desteği

İşletmeniz için ihtiyacınız olan danışmanlık ve bilişim problemleri için uzaktan bağlantı ve telefon desteği ile çözüm üretebiliriz. Dilerseniz 1(bir) yıl birliktelik sözünüz ile bu konuyu tamamen bize emanet edin. İçiniz rahat olsun.

İster 7/24, isterseniz 5/8…

Mesai saatlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre, isterseniz 5 gün 8 saat olarak, isterseniz zaman problemi olmadan 7 gün 24 saat olarak bilgi işlem desteğimiz ve bilişim danışmanlığımız konusunda destek alabilirsiniz.

 

bilgiislem-uzak
it-2

Sürekli Bakım Anlaşması

Düzenli Kontrol İle Sıfır Sıkıntı

Firmanızın daha hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayacak yazılımlar, programlar, projeler belli aralıklar ile kontrol edilmelidir. Sistemlerin düzgün çalışıp çalışmadığının hem elektronik hem de teknik olarak kontrol edilmesi oluşabilecek arızaların önüne geçmek açısından oldukça yararlı olmaktadır. Ayrıca hata potansiyeline sahip durumlarda arıza oluşmadan bakım yapıldığı için önceden önlemi alınarak zararın önüne geçilebilmektedir. Bu sayede hiçbir şekilde verimde düşüş olmadan çalışmalar devam ettirilebilir.

Bakım anlaşması yapıldığı takdirde, personelimiz bu anlaşma gereği normal bakım zamanlarının dışında da oluşacak arızalarda firmalara hizmet vermekle yükümlüdür. Belli aralıklarla yapılan bakımlar sayesinde hem siz güven ile çalışmaya devam edersiniz hem de kullandığınız uygulamaların ömrünü uzatmış olursunuz.

Kısaca Bilgi İşlem Hizmetlerimiz Nedir?

it6

IT Danışmanlığı

ERP gibi yazılımları kullandığınızda bunları sürekli takip etmek gerekmektedir. Kullanılan yazılım ve uygulamaya göre hangi birimlerde, hangi projelerde, ne zaman neye ihtiyaç duyulacağına dair bilgilendirmelerin yapılması gerekmektedir. Bunlara ait raporlamalar yapıldığı takdirde iş takibi de kolaylaşmaktadır.

Firmanız bünyesinde bunların kontrolünü sağlayacak bir departmanınız bulunmuyorsa firmamız şirketinize özel olarak bu hizmeti vermekte ve raporlamaları yapmaktadır. Yapılan raporlandırmaların sonucunda ekstra kullanmanız ve diğer uygulamalar ile entegre etmeniz gereken bir durum söz konusu olursa bunlar hakkında gerekli bilgilendirme de firmamız tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir sıkıntı durumunda ise hızlı bir şekilde müdahale edilerek sorun giderilmesi sağlanmaktadır. Kullanım aşamasında aklınıza takılacak her soru için de profesyonel ekibimiz uygulamalı olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Teknik Servis

Teknik Sıkıntılar İşinize Engel Olmasın”

Sistematik bir şekilde çalışan programlarınız teknik bir sebep yüzünden arızalandığında profesyonel ve bu konuda eğitim almış personelimiz ile sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olabiliyoruz. Arıza tanımına göre yerinde veya uzaktan yardımcı olan personelimiz, arızanızın durumuna göre size ayrıntılı rapor sunarak işlemlerini gerçekleştiriyor.

Sıkıntının neden kaynaklandığının hızlı bir şekilde bulunması ve yine aynı şekilde hızlıca sonuca ulaştırılması firmaların işlerinin aksamaması için büyük önem taşımaktadır. Siz de herhangi bir sorunuzda veya sorununuzda anında iletişime geçebileceğiniz bir kurum istiyorsanız Arıza Bilişim olarak size en kaliteli hizmeti sunacağımızın garantisini verebiliriz.

it3
kablolama

Kablolama / Sonlandırma

Network İhtiyacınızı Son Teknoloji İle Karşılıyoruz

Firmaların data ve telefon kablolama işlemlerinin belli standartlar dahilinde yapılması gerekmektedir. Firmamız montaj kurulum standartlarına uygun olarak uluslararası kabul görmüş ve geçerliliği devam eden markalar ile kablolama hizmeti sunmaktadır. Veri alışverişlerinin kesintisiz bir şekilde devam edebilmesi için kablolama ve sonlandırma işlemlerinin en başarılı ve sağlam şekilde yapılmış olması gerekmektedir.

Firmamız bu husus doğrultusunda doğru ve standartlara uygun altyapıları oluşturarak firmalara sunmaktadır. Yapılacak işlemler her zaman firmalara özel olarak tasarlanır ve firmaya ayrıntılı bilgi sunularak işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanır. Firmaya uyacak olan en basit ve en uygun kablolama / sonlandırma işlemleri için tasarım aşaması ekibimiz tarafından titizlik ile irdelenir.

 Bu Konu Neden Bu Kadar Önemli?

Firmanızı geliştirecek noktaları adım adım belirlemek ve tasarımlarını en iyi şekilde gerçekleştirmek için yanınızda olan firmamız, işlemler yürürlüğe konulduktan sonra da her sorun ve sıkıntınızda size yardımcı olmaktadır. Yapılan işlemlerin başarılı olması için bunları sadece yürürlüğe koymak yetmeyecektir. Sistematik bir şekilde işleyen yeni sisteminiz veya size büyük yarar sağlayan reklam çalışmalarınızın dijital gösterimlerinde çıkan herhangi teknik bir aksaklıkta tahmin edilemeyecek zararlar yaşanabilir. Bu zararları en aza indirmek için en hızlı şekilde yetkililer tarafından anında müdahale edilmesi gerekmektedir. Gerçekleştirmiş olduğumuz ve teslim ettiğimiz işlerde, firmaların isteklerine göre sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözebilecek teknik desteği alanında profesyonel personelimiz ile sağlamaktayız.

Yanlış Giden Bir Teknik Sorunda Doğru Müdahale Gerekir

Elektronik kullanımı işleri ne kadar kolaylaştırsa da en olmadık zamanda çıkabilen arızalar işlerin bir anda tepetaklak olmasına ve olumsuz sonuçlar doğurmasına sebep olabilir. Bu durumda yapılması gereken ilk hareket yetkili bir servisin müdahalesini beklemektir. Yetkili servis ne kadar hızlı yardımcı olursa oluşacak zararın önüne o kadar kolay geçilmiş olur. Doğru müdahalenin yapılması da hızlı müdahale edilmesi kadar önem taşımaktadır. Alanında eğitim almış personelimiz size hem hızlı hem de doğru yardımda bulunmayı sağlayacak kapasiteye sahip olarak hizmet vermektedir.

IP Camera Sistemleri

Bir firmanın projesinde olmazsa olmazlardan biri de IP kamera sistemleridir. Bu sistemler fabrikanızın mimarisine göre özel olarak tasarlanmaktadır. Belli standartları olan bu sistemler tasarlanırken en yenilikçi ve en orijinal düşüncelerden yarar almakta fayda vardır. Firmamız genç ve dinamik ekibi ile daha az işlem ile daha çok sonuca ulaşmayı hedefleyerek çalışmaktadır. IP kamera sistemlerinde oluşturulan tasarımlar ayrıntıları ile müşterilerimize sunulduktan sonra işleme alınmaktadır.

Daha sonra oluşacak arıza durumlarında da konusunda yetkili olan teknik personelimiz projeye hâkim olduğu için hızlı bir şekilde müdahale imkânına da sahiptir. Kalite standartlarından ödün vermeden projelerini gerçekleştiren bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

cctv-512