Marka Logo Tasarımı

Marka ve Logo Tasarımı Neden Gerekli?
Firmanızın ismi anıldığında ilk akla gelen sizin markanız ve logonuzdur. Hitap ettiğiniz kitleye uygun olarak akılda kalıcı markalar ve logolar yaratmak da kolay olmamaktadır. Hem sizin firmanıza özel, özgün tasarımlar yapılmalıdır hem de firmanızın çalışma prensibini tam anlamıyla yansıtıyor olması gerekmektedir.
Marka tasarlamak için mutlaka yeni bir kuruluş olmanıza da gerek yoktur. Mevcut markanızın size hitap ettiğini düşünmüyorsanız bunu revize ettirmek için bize danışabilirsiniz. Yeni bir marka yaratmak istiyorsanız profesyonel ekibimizin çalışmaları ile sizin fikirlerinize uygun olacak tasarımlara ulaşabilirsiniz. İsteklerinizi ve firmanızı en iyi yansıtacak marka – logo tasarımları ile kalitenizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Web ve Mobil Arayüz Tasarımı

Kolay Ulaşılabilirlik Size Her Zaman Kazandırır

Firmanıza ait sitenin ve gerekli bilgilerin bulunduğu platformların mevcut müşteri kitlenizin elinin altında olması sizin için her zaman yararlı olacaktır. Bilgisayar başında yapılan işlerin yanı sıra artık birçok kişi telefonlarından ve tabletlerinden işlerini hızlıca halletmeyi seçiyor. Siz de ulaşılabilirliğinizi ve işlem yapma kolaylığı sağladığınız web, mobil ara yüzleriniz ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. Web ara yüzü tasarımınız firmanızı yansıtmalıdır. Ayrıca işlem kolaylığı sağlayan ve site içerisinde dolaşanların rahatça istedikleri noktaya ulaşabilecekleri bir tasarım ile hazırlanmış olmalıdır. Aksi takdirde sizinle çalışmak isteyen bir kişi, istediği bilgiye hızlıca ulaşamıyorsa tercihini zorunlu olarak başka yerden kullanacaktır. Müşteri kitlenizi arttıracak web ve mobil ara yüz tasarımlarımız ile size kolay işlem ve hızlı iletişim imkânı yaratıyoruz.

Kurumsal Kimlik Bileşenleri

Kurumsallaşarak Profesyonelleşin

Bir firmanın çalışmalarını düzgün bir şekilde yürütebilmesi ve mevcut pazarında kaliteli bir görünüm çizebilmesi için kurumsal kimlik oluşturması çok önemlidir. Oluşturulan kurumsal kimlik için yapılması gereken belli başlı çalışmalar vardır ve mutlaka bu konu hakkında bilgi sahibi olan kurumlarca gerçekleştirilmelidir. Ekibimiz kurumsal kimlik oluşturmak için gerekli bileşenlerin hepsi hakkında firmaları bilgilendirerek çalışmalarını yürütmektedir. Kurumsallaşma yolunda yapılan yanlış bir yönlendirme firmanızın itibarını zedeleyebilir. Profesyonel ekibimiz ile mevcut kurumsal kimliğiniz üzerinde giderilmesi gereken eksiklikleri giderebilir veya en başından yeni ve eksiksiz bir kurumsal kimlik oluşturabilirsiniz. Bu sayede markalaşma süreciniz için en gerekli ve en önemli adımı, kaliteli bir yardım alarak gerçekleştirmiş olursunuz.

Dijital Reklam / Banner Tasarımı

Dikkat Çekici Reklamlar İle Herkes Sizi Duyacak

Bir firmanın bilinirliğini arttırmak için kullanması gereken en önemli unsurlardan birisi de reklamlardır. Reklamın iyisi kötüsü olmaz denir ancak ciddi bir iş yapıyorsanız ve markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyorsanız kötü bir reklam sizin kaliteli imajınızı bir anda değiştirebilir. Dijital reklamların hazırlanıp sunulduğu platformlarda yapılacak, müşterilerin isteklerine nokta atışı yaparak hitap eden çalışmalar ise size birçok olumlu geri dönüş getirecektir. İster sitenizin içerisinde isterse reklam verdiğiniz diğer sitelerde görünecek bannerlarınız da sizin bir referansınız olacaktır. Bu nedenle kalitenizi yansıtacak ölçüde, basit ancak etkili tasarımlar yapılmalıdır. İstekleriniz doğrultusunda her türlü revize işlemi yapılarak sizi memnun edecek çalışmalara ekibimiz ile ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Ve Video Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Ve Video Çalışmaları

Firmanızın akıllarda kalıcı bir imaj yaratması için görselliğe önem vermeniz gerektiği konusunda hemfikir olmayan yoktur. Bu bağlamda pek aklınıza gelmeyecek basit çözümler yardımıyla rakip firmalarınızdan kendinizi ayrı tutabilirsiniz. Fotoğraf ve video çalışmaları sizi farklı kılacak grafik çözümlerinden birisidir. Sitelerinizde, broşürlerinizde, reklamlarınızda kullanacağınız sadece firmanıza özel olarak hazırlanmış fotoğraflar ile kalitenizi belli edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dikkat çekici videolar hazırlayarak müşterilerinize direkt olarak hitap edebilir ve size daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Fotoğraf ve video çalışmalarınız, amacınıza yönelik olarak farklı şekillerde oluşturulabilmektedir. İsteklerinizin temel alındığı ve tavsiyelerimizle harmanlandığı projeler deneyimli çalışanlarımız tarafından 1. Kalitede hazırlanmaktadır.

GRAFİK | Görselliğin Tüm Sihirinden Yararlanarak Firmanızı Ön Plana Çıkartın

Teknolojinin gelişmesi sayesinde artık birçok noktaya daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Firmanızı tanıtmak için de bu platformu kullanmak oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Ancak işinize uygun olacak şekilde, hitap ettiğiniz kitleyi kendinize çekecek tasarımı gerçekten nasıl oluşturacaksınız?

İnsanların dikkatini çekmek için belli püf noktaları vardır, potansiyel müşterilerinizin sizi seçmeleri için belli noktalarda onlara kolaylık sağlamanız ve göz zevki yaşatmanız gerekmektedir. İnternet ortamında da bunu firmanızın sitelerinde, reklamlarında, akılda kalıcı marka tasarımları ile sağlayabilirsiniz. Sosyal platformların gücünü hafife almayın, siz de bu platformlar içerisinde yer alarak satışlarınızı arttırabilir, daha kaliteli bir imaj yaratma imkanına sahip olabilirsiniz.

Firmanızın çalışmalarını görsel anlamda en kullanışlı ve göz alıcı şekilde sizler için hazırlıyoruz. Fikirleriniz doğrultusunda sizi en iyi yansıtacak marka ve logo tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinizin size hem web hem de telefon üzerinden rahatça ulaşmasını sağlayacak tasarımlar hazırlıyoruz. Kurumsal kimlik oluşturma konusunda yardımcı olarak dijital reklamlarınızı yürütüyoruz. Hatta dilerseniz firmanıza özel olarak fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işlerde daima en iyisi olmak ve sizi de en iyiye taşımak amacındayız. Gerçekleştirdiğimiz en ufak iş bile bizim için büyük bir referans olacaktır. Bu nedenle her işimizi ciddiyet ile yapıyoruz. Profesyonel ve deneyimli çalışma ekibimiz ile isteklerinizi anlayarak size en uygun olacak çözümü sunmayı amaçlıyoruz.