Verdiğimiz Web Hizmetlerinden Bahsedelim...

Firmanıza Özel İnternet Sitesi Hazırlama

Özel veya kurumsal bir firmada çalışıyorsanız, mevcut firmanızı duyurmak veya köklü firmanızı yeni nesle ayak uyduracak şekilde revize edecek çalışmalar yapmak istiyorsanız sadece firmanıza özel olacak internet sitesi hazırlatmanız şarttır. Bir internet sitesinde olması gereken belli özellikler vardır. Bu özellikler hem internet sitesinde değişiklik yapmak istediğinde firma tarafından kolayca kavranabilmeli hem de müşteri tarafından anlaşılabilir bir şekilde tasarlanmalıdır. Unutmayın, sizin hakkınızda bilgi edinmek isteyenler ilk olarak sizi internette araştıracak ve sitenizi ziyaret edecektir. Gerekli bilgilere ne kadar hızlı ulaşırlarsa ve çalışma alanınızı ne kadar kolay anlarlarsa size olan güvenleri de hızlı bir şekilde oluşacaktır. Özgünlüğünüzün yansıtıldığı bir internet sitesi ile karlarınızı hızlı bir şekilde arttırmanızı sağlayacak internet sitesi tasarımlarınızı deneyimli ekibimiz ile hazırlıyoruz.

Satış Yapan Firmalar İçin E- ticaret Sistemleri

Firmanızın alt yapısında satış bulunuyorsa, incelenmesi gereken birçok ürün varsa bunlar için bir e-ticaret sitesi oluşturmak sizin yararınıza olacaktır. Alışveriş yapmak isteyen müşteriler öncelikle ürünlerin farklı yerlerden fiyatlarını araştırmak isterler. E- ticaret siteniz olmadığında tüm bu alıveriş yapmak isteyenlerin sizi telefonla arayarak sadece fiyat öğrendiğini düşünün. Bu işlemler tüm gün boyunca sürebilir ve sizin zamanını alır. Çoğu kişi de sizin fiyatlarınız daha uygun olsa da internet üzerinden araştırma yapmak varken telefon ile aramayı tercih etmez. Bu nedenle e- ticaret sitesi öncelikle size zaman yaratacaktır. Ayrıca alışverişlerini buradan tamamlamak isteyen müşterileriniz de işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde halledebilecekler.

Firmanıza Özel Çözümler Geliştiriyoruz

Her firmanın çalışma düzeni ve çalışma şekli farklıdır. Bazı durumlarda işler o kadar karışır ki iş takibi yapmak da oldukça zor olur. Oluşan olumsuz durumlarda çalışanların motivasyonu da olumsuz etkilenir. Bunun yanında uğraşılması gereken birçok angarya iş çıkacağı için gerekli düzenin oluşturulması için harcanan zaman da artar. İşlemlerinizin daha kolay ve sistematik bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız bu konuda deneyimli kişilerden yardım almanız gerekir. Biz de sizin işlerinizi kolaylaştıracak ve size zaman kazandırarak çalışmalarınızı daha profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz özel yazılımlar geliştiriyoruz. Mevcut bir projeniz var ise ve bu eksik kalıyorsa, proje üzerindeki eksik noktaları tespit ediyor ve size uyacak şekilde projelerinizi geliştiriyoruz.

Sunucu ve Hosting İşlemlerinde İhtiyaca Yönelik Çözümler

Her web sitesi için gerekli olan sunucular vardır. Sunucu kurulumları yapılırken öncelikle bize başvuran firmaların tam olarak neye ihtiyaç duydukları konusunu netleştiririz. Daha sonra bu konu üzerinden yapılması ve işleme konulması gereken sunucu özellikleri belirlenerek yapılandırılır. Her firmaya özel olarak kendi bünyesinde değerlendirmesi gereken bir sunucu olmalıdır. Tasarlanan bu sunucu üzerinden de farklı uygulamalar geliştirilip firma adına avantajlı çalışmalar yapılabilir. İyi tasarlanmış sunucusu olan bir firmada işlemlerin yönetimi de daha kolay olur. Firmaların rahatlıkla kullanabileceği sunucu modelleri arasından en uygun olanlar ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmakta ve paket program olarak firmalara sunulmaktadır.

Yazılım Konusunda Sıkıntılarınızı Sıfıra İndiriyoruz

Her sektörde firmalar mutlaka bir yazılım desteği alarak çalışmaktadırlar. Ancak her zaman yazılımlar hakkında bu firmaların bilgi sahibi olmasını da bekleyemeyiz. Yazılım işi oldukça yorucu ve karmaşık olabilmektedir. Bu nedenle yazılımlarınızda çıkabilecek herhangi bir sıkıntıda teknik personelimiz ile size hızlı hizmet verme amacı ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yazılım hatası oluştuğunda firmanızda zaman kaybının yanı sıra zarara uğramanız da mümkündür. Bu gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmak adına firmanıza tam destek vermek için ekibimizi her daim hazırda bulunduruyoruz. Yazılım konusunda deneyimli ekibimiz sorunun kaynağınız hızlı bir şekilde bularak aynı hızda size çözüm sunuyor ve çalışmalarınızın aksamasını engelliyor.

Web Hizmetleri Neden Gereklidir?

İnternet içerisinde birçok fırsatı bulunduran engin bir denizdir. Doğru kullanıldığında firmanıza olan getirisi oldukça yüksek olabilmektedir. İnternet sayesinde oluşturacağınız web hizmetleri ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. Firmanızın bilinirliğini artırmak ve daha fazla kişi tarafından görülmek, daha fazla insana ulaşmak istiyorsanız şüphesiz bunun en hızlı ve etkili yolu internettir.

En basit hali ile web hizmetlerinin neden gerekli olduğunu anlatmak istersek, web hizmetlerini bir mağaza vitrinine benzetebiliriz. Bir mağaza vitrini ne kadar ilgi çekici olursa ve ihtiyacınız olanları ne kadar net gösterebilirse o mağazaya hiç düşünmeden adımınızı atarsınız. Sizin için hazırlayacağımız web hizmetlerini de bu şekilde düşünebilirsiniz. Firmanızın vitrinini sizin için düzenleyeceğiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda en kaliteli görünümü elde edeceğiz. Böylece sizin hitap ettiğiniz müşteri kitleniz mağazanıza girmekle kalmayacak aynı zamanda bu mağazanın ürünlerinden yararlanmak için de tereddütte bulunmayacak.

Web Hizmetleri Hangi Konuları Kapsamaktadır?

Hangi sektörle ilgileniyor olursanız olun sizin için hazırlanması gereken bir web hizmeti vardır. Bizim sunmuş olduğumuz hizmetler arasında sizin de ilk aklınıza gelecek olan internet sitesidir. Bunun yanında satış ile ilgili bir hizmet veriyorsanız E-ticaret sitesi firmanız için yararlı olacak web hizmetleri arasındadır. İşlemlerinizi hızlandıracak ve işlerinizi kolaylaştıracak özel yazılım ve proje geliştirme projelerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Web sunucu hizmetleri ve yazılım destek hizmetleri de sunduğumuz diğer web hizmetleri çalışmalarındandır.